Team

De directie van de school wordt gevormd door Arjan Dam en Corinne Bunschoten (adj. directeur). Heeft u vragen of opmerkingen, loop gerust even binnen. Er is bijna dagelijks iemand van de directie aanwezig.
directie@mlking.eu

Groep 1/2A
Juf Violet - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
violet@mlking.eu

Groep 1/2B
Juf Joyce - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
joyce@mlking.eu

Groep 3
Juf Anita - maandag, dinsdag en woensdag
anita@mlking.eu
Juf Diana - donderdag en vrijdag, daarnaast regelmatig een extra dag
diana@mlking.eu

Groep 4
Juf Manon - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
manon@mlking.eu

Groep 5
Juf Laura - maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
laura@mlking.eu
Juf Emmy - dinsdag
emmy@mlking.eu

Groep 6
Juf Marloes - maandag, dinsdag en vrijdag
marloes@mlking.eu
Juf Cindy - woensdag en donderdag
cindy@mlking.eu

Groep 7
Juf Annemarie - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
annemarie@mlking.eu

Groep 8
Meester Michel - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
michel@mlking.eu

Vakleerkracht gym
Meester Jan - woensdag en vrijdag
jan@mlking.eu

Interne begeleiding en RT
Juf Mieke - dinsdag, woensdag en donderdag
mieke@mlking.eu

Gedragsspecialist
Juf Cindy
cindy@mlking.eu

RT en Cultuurcoordinator
Juf Suzanne
suzanne@mlking.eu

XL-groep (plusklas) 
Juf Emmy - maandag
emmy@mlking.eu
Juf Cindy - dinsdag
cindy@mlking.eu

Onderwijsassistent
Juf Annemieke - maandag-, dinsdag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend
annemieke@mlking.eu

Extra ondersteuning
Meester Menno - maandag, woensdag en vrijdag
menno@mlking.eu
Juf Emmy - donderdag
emmy@mlking.eu