Team

De directeur van de school is Arjan Dam. Hij is in principe dagelijks aanwezig. Heeft u vragen of opmerkingen, loop gerust even binnen. 
directie@mlking.eu

Groep 1/2a
Juf Violet - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
violet@mlking.eu
Juf Lisette (onderwijsassistent) - dinsdag

Groep 1/2b
Juf Saskia - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
saskia@mlking.eu
Juf Lisette (onderwijsassistent) - woensdag

Groep 3
Juf Joyce - dinsdag, woensdag en donderdag
joyce@mlking.eu
Juf Diana - maandag en vrijdag
diana@mlking.eu

Groep 4
Juf Manon - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
manon@mlking.eu
Meester Mark (onderwijsassistent) - dinsdag

Groep 5
Meester Menno - maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
menno@mlking.eu
Meester Michel - donderdag en vrijdag
michel@mlking.eu

Groep 6
Juf Wendy - maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
wendy@mlking.eu
Juf Emmy - dinsdag en donderdag
emmy@mlking.eu

Groep 7
Juf Marloes - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
marloes@mlking.eu
Juf Cindy - woensdag en donderdag
cindy@mlking.eu

Groep 8
Juf Annemarie - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
annemarie@mlking.eu

Vakleerkracht gym
Meester Jan - woensdag en vrijdag
jan@mlking.eu

Interne begeleiding en RT
Juf Mieke - dinsdag, woensdag en donderdag
mieke@mlking.eu
Juf Joyce - maandag en vrijdag
joyce@mlking.eu

Gedragsspecialist
Juf Cindy - dinsdag
cindy@mlking.eu

Cultuurcoordinator en expert leerkracht
Juf Suzanne - dinsdag, woensdag, donderdag
suzanne@mlking.eu

XL-groep (plusklas) 
Juf Emmy - maandag
emmy@mlking.eu
Juf Cindy - dinsdag
cindy@mlking.eu

Onderwijsassistenten
Juf Annemieke - maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
annemieke@mlking.eu

Meester Mark - maandag, dinsdag en woensdag
mark@mlking.eu

Concierge
Bianca - maandag, woensdag en vrijdag