Team

De directie van de school wordt gevormd door Arjan Dam en Corinne Bunschoten (adj. directeur). Heeft u vragen of opmerkingen, loop gerust even binnen. Er is in principe dagelijks iemand van de directie aanwezig. directie@mlking.eu

Groep 1/2a
Juf Violet - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
violet@mlking.eu

Groep 1/2b
Juf Saskia - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
saskia@mlking.eu

Groep 3
Juf Joyce - dinsdag en woensdag
joyce@mlking.eu
Juf Diana - maandag, donderdag en vrijdag
diana@mlking.eu

Groep 4
Juf Manon - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
manon@mlking.eu

Groep 5
Meester Menno - maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
menno@mlking.eu
Meester Michel - donderdag
michel@mlking.eu

Groep 6
Juf Wendy - maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
laura@mlking.eu
Juf Emmy - donderdag
emmy@mlking.eu

Groep 7
Juf Marloes - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
marloes@mlking.eu
Juf Cindy - woensdag en donderdag
cindy@mlking.eu

Groep 8
Juf Annemarie - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
annemarie@mlking.eu

Vakleerkracht gym
Meester Jan - woensdag en vrijdag
jan@mlking.eu

Interne begeleiding en RT
Juf Mieke - dinsdag, woensdag en donderdag
mieke@mlking.eu
Juf Joyce - maandag, donderdag en vrijdag
joyce@mlking.eu

Gedragsspecialist
Juf Cindy - dinsdag
cindy@mlking.eu

Cultuurcoordinator
Juf Suzanne - dinsdag, woensdag, donderdag
suzanne@mlking.eu

XL-groep (plusklas) 
Juf Emmy - maandag
emmy@mlking.eu
Juf Cindy - dinsdag
cindy@mlking.eu

Onderwijsassistent
Juf Annemieke - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
annemieke@mlking.eu

Concierge
Bianca - maandag en woensdag