Team

De directie van de school wordt gevormd door Arjan Dam en Corinne Bunschoten (adj. directeur). Heeft u vragen of opmerkingen, loop gerust even binnen. Er is bijna dagelijks iemand van de directie aanwezig.
directie@mlking.eu

Groep 1/2A
Juf Manon - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
manon@mlking.eu

Groep 1/2B
Juf Joyce - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
joyce@mlking.eu

Groep 3
Juf Trijnie - maandag om de week, dinsdag, woensdag en vrijdag.
trijnie@mlking.eu
Juf Emmy - maandag om de week en donderdag.
emmy@mlking.eu

Groep 4
Juf Anita - maandag, dinsdag en woensdag.
anita@mlking.eu
Juf José - donderdag en vrijdag.
jose@mlking.eu

Groep 5
Juf Laura - maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.
laura@mlking.eu
Juf Annemarie - woensdag.
annemarie@mlking.eu

Groep 6
Juf Marloes - maandag en dinsdag.
marloes@mlking.eu
Juf Diana - woensdag, donderdag en vrijdag.
diana@mlking.eu

Groep 7
Juf Suzanne - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
suzanne@mlking.eu
Juf Annemarie - maandag en dinsdag.
annemarie@mlking.eu

Groep 8
Meester Michel - maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
michel@mlking.eu

Vakleerkracht gym
Meester Jan - woensdag en vrijdag
jan@mlking.eu

RT
Juf Erica - maandag
erica@mlking.eu

Interne begeleiding
Juf Mieke - dinsdag, woensdag en donderdag
mieke@mlking.eu